phone
  • (097) 162-73-77
Контакты
Мы в социальных сетях
Подписка
Підписатися на новини нашого сайту TIRpneumo

О нас

Ласкаво просимо на сайт "TIRpneumo" Це не весь асортемент товарів адже сайт в розробці. Звоніть за детальною інформацією...

Mercedes, Volvo, DAF, Renault, Scania, MAN, - відомі і визнані марки на ринку європейського комерційного транспорту. Будучи лідером в країні свого походження (MAN, Mercedes - Німеччина, Volvo, Scania - - Франція, DAF - Голландія, Iveco - Італія) ці вантажівки утворюють перший ешелон європейських вантажних автомобілів, на які рівняються інші авто виробники і які задають тон в сучасному автомобілебудуванні. Ці вантажівки і їх комплектуючі поставляються не тільки на європейський ринок, а й на ринки всіх континентів світу.

Постійно розширюючи свій асортимент, оновлюючи модельний ряд і покращуючи якість продукції, ці компанії по праву можуть вважатися ключовими гравцями транспортного ринку Європи. Саме тому, основний акцент в асортименті нашої компанії зроблений на автозапчастини для європейських вантажівок Mercedes, Volvo, DAF, RVI, Scania, MAN, Iveco, а також на запчастини для причепів і напівпричепів, таких як Schmitz, Trailor, Kogel, Krone і ін. , з осями і підвісками BPW, SAF, Trailor, ROR, Fruehauf, SMB, Kaessbohrer. Паралельно, з цим, в даний час наша компанія активно розвиває напрямок запчастин.

Информация о компании

Контактная информация

Контактное лицо: Олег Борус
Сайт компании: tirpneumo.com.ua

Общая информация

Название: TIR-запчастини
Адрес: Тернопільська, Романова село, Тернопольская область
Телефон: +38 (097) 162-73-77;
© 2016 - 2018 TIR-запчастини | Пожаловаться на содержимое
Создание сайта своими руками
Сайт создан на платформе UA MarketUA Market